Dron UGO MISTRAL 3.0, HD kamera, automatická stabilizace výšky, automatický vzlet a přistání

Otevřená prostranství, bezvětří a modrá obloha - to jsou nejlepší podmínky pro to, aby dron Ugo Mistral 3.0 naplno ukázal svůj potenciál. Nenápadná kvadrokoptéra je vybavena pokročilými řešeními, jako jsou např. 6osý gyroskop, systém vznášení ve vzduchu a další funkce pro snadné ovládání. PLNÁ KO ... více
Objednací kód: 23100000553
Kód výrobce: UDR-1812
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 1 801 Kč
Cena s DPH: 2 179 Kč
Porovnání Oblíbené

Otevřená prostranství, bezvětří a modrá obloha - to jsou nejlepší podmínky pro to, aby dron Ugo Mistral 3.0 naplno ukázal svůj potenciál. Nenápadná kvadrokoptéra je vybavena pokročilými řešeními, jako jsou např. 6osý gyroskop, systém vznášení ve vzduchu a další funkce pro snadné ovládání.

PLNÁ KONTROLA

Dron Mistral 3.0 je ovládán pokročilým dálkovým ovládáním, které navíc umožňuje ovládat dron pomocí aplikace. Díky ní uživatel získá nové možnosti, jako jsou: živý náhled, nahrávání nebo programování trasy letu. Dron má navíc možnosti návratu, přistání a nouzového přistání. Nyní má pilot i v nouzových situacích možnost dostat se z "krize" obrannou rukou.

NEJVYŠŠÍ LET

Dron Mistral 3.0 komunikuje s pilotem pomocí bezdrátové technologie 2,4 GHz, což umožňuje dosah výšky až 100 m. Své dovednosti v řízení dronu můžete postupně zdokonalovat díky možnosti volby rychlosti - s maximem až 5 m/s.
Baterie implementovaná v zařízení vydrží přibližně 20 minut, díky čemuž má uživatel spoustu času na nácvik následných kaskadérských kousků.

SPECIFIKACE:

Typ: RTF
Konstrukce: Kvadrokoptéra
Rychlostní režimy: Ano
Maximální rychlost: 3 m/s
Maximální rychlost stoupání: 5 m/s
Maximální rychlost klesání: 2 m/s
Doba dobíjení: 180 - 210 min
Funkce: Funkce návratu domů, Funkce vznášení
Baterie: Li-Polymer
Kapacita baterie: 1600 mAh
Doba nabíjení: 120 - 210 min
Doba letu: 20 min
Pracovní signál: LED
Senzory: 6 - axiální gyroskop
Kamera: HD
Počet vrtulí: 4
Komunikace: 2,4 GHz
Dosah: 100 m
Výška: 30 - 100 m
Software: Ano
Barva: Zelená
Hmotnost: 313 g

-|CZ|SK|EN