Dron UGO ZEPHIR 3.0, automatická stabilizace výšky, automatický vzlet a přistání

ČAS NA DOBRODRUŽSTVÍ!; Dron UGO Zephir 3.0 je vylepšená verze Zephiru 2.0. Kompaktní konstrukce v sobě skrývá mnoho možností, díky kterým ji ocení milovníci akrobacie na jakékoliv úrovni. Jeho malé rozměry vám umožní užívat si ho i doma a kryty vrtulí ochrání stropy před poškozením po prvních neús ... více
Objednací kód: 23100000522
Kód výrobce: UDR-1808
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 876 Kč
Cena s DPH: 1 059 Kč
Porovnání Oblíbené

ČAS NA DOBRODRUŽSTVÍ!

Dron UGO Zephir 3.0 je vylepšená verze Zephiru 2.0. Kompaktní konstrukce v sobě skrývá mnoho možností, díky kterým ji ocení milovníci akrobacie na jakékoliv úrovni. Jeho malé rozměry vám umožní užívat si ho i doma a kryty vrtulí ochrání stropy před poškozením po prvních neúspěšných letech. Kryty navíc ochrání vrtule při přepravě, takže Zephir 3.0 můžete mít všude s sebou.

PŘEVZÍT KONTROLU!

Zephir 3.0 je ideální nabídkou pro ambiciózní začínající piloty. Díky systému udržování výšky, šestiosému gyroskopu a systému "headless" (Udržování orientace vpředu/vzadu vůči uživateli) bude ovládání hračkou. Pokud se necháte trochu unést - dron lze jedním tlačítkem přivolat do výchozí polohy. Pokud nastane problém - můžete použít tlačítko nouzového přistání a dron se usadí na místě.

SPECIFIKACE:

Rychlostní režimy: Ano
Baterie: Li-Polymer
Kapacita baterie: 380 mAh
Doba nabíjení: 1 h
Doba zálohování: 5,5 min
Pracovní signál: LED
Počet vrtulí: 4
Komunikace: 2,4 GHz
Dosah: 50 m
Software: Ne
Barva: Zelená
Maximální rychlost: 3 m/s
Maximální rychlost stoupání: 5 m/s
Maximální rychlost klesání: 5 m/s
Doba dobíjení: 60 - 70 min
Dosah: 30 - 50 m
Váha: 0,148 kg

-|CZ|SK|EN